Druhy masáží


V naší nabídce najdete několik druhů masáží.Při masáži zad a šíje si můžete vybrat z 30minut či 60minut.

U masáží celotělových je to potom 90min a výše.

 

                                                                                                                                                                                                                                         Kokosová masáž 

Masáž bio kokosovým olejem je známá jako nejlepší přírodní péčeo tělo.Má protizánětlivé,hydratační a zvláčnující účinky.Je ideální pro suchou a citlivou pokožku.Masáží Vás doprovází jemná vůně kokosu.

Program Faraon (kokosová masáž,peeling,zábal)

Péčujte o pokožku jako faraon.Tento program obsahuje 90min masáže celého těla (šíje,záda,ruce,nohy) kokosovým olejem,následně peelin kokosem s mlékem a 20min zábal.  

HORUS Aroma relaxační masáž

Aroma egyptská masáž představuje spojení relaxace těla a harmonizace mysli.Je proto vhodná pro hluboké uvolnění a dopřeje Vám inenzívní odpočinek.Pokud chcete ještě lepší účinek relaxační masáže,máte na výběr z různých kvalitních vůní éterických olejů,které Vás zbaví stresu,napětí a nepříjemných pocitů.

Isis Aloe Vera

Masáž olejemz Aloe neboli z pouštní lilie,přispívá k regeneraci pokožky a navíc ji chrání před nadměrnou ztrátou vody.Taktéž má hojivé,uklidnující účinky.Olej z Aloe je vhodný pro všechny typy pleti,hlavně pro suchou a hrubou pokožku. 

Sportovní a rekondiční masáž

Vhodné pro regeneraci svalůa tkání.Zmírnuje bolesti pohybového aparátu a zlepšuje jeho výkonnost.Masérské hmaty jsou silově intenzivnější.

Medová detoxikační masáž

Přimedové masáži dochází k vyplavování toxinů z hloubky těla,které jsou zřetelně rozpoznatelné od medu.Obnovuje přirozenou detoxikaci organismu.Přináší nejen pokožce,ale i celému tělu velké léčivé účinky. V nabídce najdete medovou masáž 60min kde se masírují záda a šíje ,2x aplikace medu s následným smytím.A dále Masáž Kleopatra -masáž celého těla (šíje,záda,ruce,nohy) a aplikace medu na zádech a vnější straně stehen.

Lávové kameny

Neexistuje jiná masáž,která dokáže navodit takové pocity jako právě luxusní masáž horkými kameny.Naprosto překonává klasickémasáže svými účinky na těloi duši.Je jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu.Příjemné teplo prochází z vulkanických kamenů do každé části Vašeho těla 3cmhluboko.Ovlivnuje fyziologické procesy,nespavost a další problémy.Uleví od bolesti v kloubech,reguluje trávení a zrychluje metabolismus.Napomáhá ke správné funkci lymfatického systému.Mimořádně silné jsou kosmetické účinky,působí i proti celulitidě.

Egyptská masáž protibolesti zad

Je zaměřená na akutní i chronické bolesti zad.Již první masáž přinese úlevu,ale pro dlouhodobý účinek je vhodné masáž opakovat pravidelně.Při masáži sepoužívají různé masérské techniky a akupresurní body.Uvolnuje ztuhlé zádové a šíjové svalstvo.

Masáž Oasis

Je kombinovaná masáž egyptské relaxační (30min) masáže a masáže horkými lávovými kameny (30min).Tato masáž přináší hluboké uvolnění a prokrvení zádových svalů.

Kontraindikace masáží

horečnaté stavy,zánětlivé či infekční onemocnění celého těla,akutní poúrazové a pooperační stavy,nádorová onemcnění,při poraněních dutiny břišní,př akutních psychozach a stavech podvlivem drog a alkoholu,srdečníonemocnění,křečové žíly,kožní onemocnění,těhotenství,bezprostředně po jídle